Eddie Meduza - Boken Just like Eddie + EP nu till mässpris 99kr (Förr 249kr)  - - >

Dalglish David

A Dance Of Shadows (Bok)

97:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Kan inte levereras 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

The fourth novel in an electrifying new fantasy series of thieves and assassins from bestselling author David Dalglish - perfect for fans of Brent Weeks

'Prove that you can stand against the darkness and live'

Haern is the King's Watcher, born an assassin only to become the city of Veldaren's protector against the thief guilds.

When Lord Victor Kane attacks the city, determined stamp out all corruption, foreign gangs pour in amidst the chaos in an attempt to overthrow the current lords of the underworld.

And when a mysterious killer known as the Widow begins mutilating thieves, paranoia engulfs the city. Haern knows someone is behind the turmoil, pulling strings. If he doesn't find out who - and soon - his beloved city will burn.

Light or darkness: where will the line be drawn?

Fakta

Författare:
Titel:A Dance Of Shadows
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:717359
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Kan inte levereras
EAN:9780356502816
ISBN:0356502816
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):125x198x29 mm
Omfång:437 sidor
Vikt:338 gram
Titel:A Dance Of Shadows
Förlag:Little Brown
Suite:shadowdance 4
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Häng med oss

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Information om personuppgifter och marknadsföring

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog! Nästa nr kommer vecka 26

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup