Fjolårets härliga julkalender (Selmas saga, 5 tim 22 min) endast 99 kr - - >

Kent Christobel

The Crooked House (Bok)

99:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

A stunning, dark and suspenseful psychological thriller that follows one woman's search for the truth about her tragic family history; perfect for fans of The Girl on the Train and Apple Tree Yard.

Fakta

Författare:
Titel:The Crooked House
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:727296
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780751556995
ISBN:0751556995
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):127x197x27 mm
Omfång:403 sidor
Vikt:287 gram
Titel:The Crooked House
Förlag:Little Brown
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog!

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup