Jean Claude van Damme x3 = 49 kr. Billigast på Prisjakt! - - >

Kent Christobel

The Crooked House (Bok)

99 :-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

A stunning, dark and suspenseful psychological thriller that follows one woman's search for the truth about her tragic family history; perfect for fans of The Girl on the Train and Apple Tree Yard.

Fakta

Författare:
Titel:The Crooked House
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:727296
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780751556995
ISBN:0751556995
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):127x197x27 mm
Omfång:403 sidor
Vikt:287 gram
Titel:The Crooked House
Förlag:Little Brown
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Back to Top close

open popup