Fjolårets härliga julkalender (Selmas saga, 5 tim 22 min) endast 99 kr - - >

Lloyd Jones Stephen

The Disciple (Bok)

99:-

Bok Pocket

Beställningsvara. Skickas inom 5-10 vardagar 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Stephen Lloyd Jones - acclaimed author of THE STRING DIARIES - returns with a richly-imagined thrill ride for fans of Stephen King and Lauren Beukes. They are coming...On a storm-battered road at the edge of the Devil's Kitchen, a woman survives a fatal accident and gives birth to a girl who should never have lived. The child's protection lies in the hands of Edward Schwinn - a loner who must draw himself out of darkness to keep her safe - and her arrival will trigger a chain of terrifying events that no one can explain. She is a child like no other, being hunted by an evil beyond measure. For if the potential within her is realised, nothing will be the same. Not for Edward. Not for any who live to see it.

Fakta

Författare:
Titel:The Disciple
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:673632
Lagerstatus:Beställningsvara Skickas inom 5-10 vardagar
EAN:9781472228901
ISBN:1472228901
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):128x198x32 mm
Omfång:532 sidor
Vikt:385 gram
Titel:The Disciple
Förlag:Headline
Denna artikel skickas normalt inom 5-10 vardagar.
Denna artikel finns i externt lager.
Förbeställ om du vill hämta den i vår butik i Fåglum. Kontakta Kundservice

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog!

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup