Hasse & Tage * Klassiker 2CD 59 kr! * Med klassiker som Stetsonhatt, På jobbet m.fl. - - >

Parris S. J.

Treachery (Bok)

89:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Perfect for fans of C.J. Sansom and The Name of the Rose, the fourth historical thriller featuring Giordano Bruno, heretic, philosopher and spy.

Fakta

Författare:
Titel:Treachery
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:719818
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780007481224
ISBN:0007481224
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):128x198x34 mm
Omfång:559 sidor
Vikt:414 gram
Titel:Treachery
Förlag:Harper Collins UK
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Back to Top close

open popup