Hasse & Tage * Klassiker 2CD 59 kr! * Med klassiker som Stetsonhatt, På jobbet m.fl. - - >

Pavone Chris

The Accident

69:-

Bok


Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Taking place over the course of twenty-four hours, this book draws on the rich worlds of publishing, politics and international spies to tell a suspenseful tale of intrigue in the vein of John Grisham and Laura Lippman

Fakta

Artist/grupp:Pavone Chris
Titel:The Accident
Releasedatum:2014-11-06
Artikelnummer:720034
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Back to Top close

open popup