Black Friday & Cyber Monday 24-27/11 på ginza.se - - >

Pavone Chris

The Accident (Bok)

69:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Taking place over the course of twenty-four hours, this book draws on the rich worlds of publishing, politics and international spies to tell a suspenseful tale of intrigue in the vein of John Grisham and Laura Lippman

Fakta

Författare:
Titel:The Accident
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:720034
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780571298952
ISBN:0571298952
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):111x178x33 mm
Omfång:519 sidor
Vikt:298 gram
Titel:The Accident
Förlag:Faber & Faber
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup