Thåström: Centralmassivet. Mycket limiterad på vinyl! Säkra ditt ex. här - - >

Watson Angus

Clash Of Iron (Bok)

98:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Bloodthirsty druids and battle-hardened Iron Age warriors collide in the second volume of this action-packed historical fantasy trilogy which will appeal to fans of Joe Abercrombie and HBO's Game of Thrones

Fakta

Författare:
Titel:Clash Of Iron
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:668624
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780356502625
ISBN:0356502625
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):126x198x33 mm
Omfång:533 sidor
Vikt:388 gram
Titel:Clash Of Iron
Förlag:Little Brown
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog!

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup