Jean Claude van Damme x3 = 49 kr. Billigast på Prisjakt! - - >

Andra som tittade på den här köpte

Watson Angus

Clash Of Iron (Bok)

103 :-

Bok Pocket

Beställningsvara. Skickas inom 5-10 vardagar 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Bloodthirsty druids and battle-hardened Iron Age warriors collide in the second volume of this action-packed historical fantasy trilogy which will appeal to fans of Joe Abercrombie and HBO's Game of Thrones

Fakta

Författare:
Titel:Clash Of Iron
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:668624
Lagerstatus:Beställningsvara Skickas inom 5-10 vardagar
EAN:9780356502625
ISBN:0356502625
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):126x198x33 mm
Omfång:533 sidor
Vikt:388 gram
Titel:Clash Of Iron
Förlag:Little Brown
Denna artikel skickas normalt inom 5-10 vardagar.
Denna artikel finns i externt lager.
Förbeställ om du vill hämta den i vår butik i Fåglum. Kontakta Kundservice

Back to Top close

open popup