Fjolårets härliga julkalender (Selmas saga, 5 tim 22 min) endast 99 kr - - >

Watson Angus

Reign Of Iron (Bok)

109:-

Bok Pocket

Utgått ur sortimentet. Utgått ur sortimentet 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Bloodthirsty druids and battle-hardened Iron Age warriors collide in the final volume of this action-packed historical fantasy trilogy which will appeal to fans of Joe Abercrombie and HBO's Game of Thrones. The first book in this trilogy, Age of Iron, is currently shortlisted for the 2015 David Gemmell Award.

Fakta

Författare:
Titel:Reign Of Iron
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:730727
Lagerstatus:Utgått ur sortimentet Utgått ur sortimentet
EAN:9780356502601
ISBN:0356502601
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):125x198x35 mm
Omfång:514 sidor
Vikt:373 gram
Titel:Reign Of Iron
Förlag:Little Brown
Denna artikel är slutsåld och har utgått ur vårt sortiment.

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog!

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup