Jean Claude van Damme x3 = 49 kr. Billigast på Prisjakt! - - >

Watson Angus

Reign Of Iron (Bok)

109 :-

Bok Pocket

Beställningsvara. Skickas inom 5-10 vardagar 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Bloodthirsty druids and battle-hardened Iron Age warriors collide in the final volume of this action-packed historical fantasy trilogy which will appeal to fans of Joe Abercrombie and HBO's Game of Thrones. The first book in this trilogy, Age of Iron, is currently shortlisted for the 2015 David Gemmell Award.

Fakta

Författare:
Titel:Reign Of Iron
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:730727
Lagerstatus:Beställningsvara Skickas inom 5-10 vardagar
EAN:9780356502601
ISBN:0356502601
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):125x198x35 mm
Omfång:514 sidor
Vikt:373 gram
Titel:Reign Of Iron
Förlag:Little Brown
Denna artikel skickas normalt inom 5-10 vardagar.
Denna artikel finns i externt lager.
Förbeställ om du vill hämta den i vår butik i Fåglum. Kontakta Kundservice

Back to Top close

open popup