Fjolårets härliga julkalender (Selmas saga, 5 tim 22 min) endast 99 kr - - >

Selby Adrian

Snakewood (Bok)

99:-

Bok Pocket

Beställningsvara. Skickas inom 5-10 vardagar 
Mer information om lagerstatus

Du har nu lagt den här produkten i din bevakningslista. Du kommer att få ett mail om produkten åter går att köpa. Du kan se din bevakningslista under Önskelistor på sidan Mitt konto.

INFORMATION OM PRODUKTEN

Once they were a band of mercenaries who shook the pillars of the world through their cunning, their closely guarded alchemical brews and stone cold steel. Whoever met their price won. Now, their glory days behind them and their genius leader in hiding, the warriors known as the 'Twenty' are being hunted down and eliminated one by one. A lifetime of enemies has its own price.

'Relish the well-choreographed action scenes in this debut fantasy' Library Journal. 'Perfect for fans of Joe Abercrombie' RT Book Reviews.

Fakta

Författare:
Titel:Snakewood
Typ:Bok
Kategori:Övrigt
Releasedatum:
Artikelnummer:673668
Lagerstatus:Beställningsvara Skickas inom 5-10 vardagar
EAN:9780356505558
ISBN:0356505558
Språk:Engelska
Bandtyp:Pocket
Mått(BxHxD):126x196x34 mm
Omfång:511 sidor
Vikt:370 gram
Titel:Snakewood
Förlag:Little Brown
Denna artikel skickas normalt inom 5-10 vardagar.
Denna artikel finns i externt lager.
Förbeställ om du vill hämta den i vår butik i Fåglum. Kontakta Kundservice

Presentkort

Köp digitala presentkort

kan skickas via SMS, e-post eller vanliga brev.

mer info

Facebook

Nyhetsbrev

Ginza-nyheter i mejlen

Gör som 281 000 andra!
Beställ Ginzas nyhetsbrev och få de senaste nyheterna och bästa erbjudandena först!

Ginzakatalogen

Missa inte vår välfyllda katalog!

Beställ eller läs den online

Artikelnummerbeställning

Den digitala katalogbaksidan

Beställ genom att fylla i artikelnummer från katalogen.

mer info

EU Delivery

International delivery available.

mer info

Back to Top close

open popup